українська російська англійська
Шкільні автобуси на Дніпропетровщині обладнують GPS-навігацією
20.10.2012 | 10:07
Дніпропетровська ОДА

Із 1 вересня 2012 року в Дніпропетровській області запроваджено проект «Логістика шкільного автобуса», в його рамках на всіх шкільних транспортних засобах встановлена GPS-навігація і тривожна кнопка. Це дозволяє батькам через Інтернет бачити, де знаходиться автобус, який перевозить дітей. Про це повідомив голова  Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Вілкул.

Він також зазначив, що усі школи регіону на 100% забезпечені комп'ютерною технікою та підключенням до мережі Інтернет. «За 2,5 року школи області отримали понад 3,2 тис нових комп'ютерів. Усі учні і вчителі в сільській місцевості забезпечені безкоштовним підвезенням «шкільними автобусами», - сказав Олександр Вілкул.

У 2011 році відкрито «Єдиний освітній центр»: це дистанційне навчання педагогів, дітей з особливими потребами, віртуальна бібліотека, он-лайн консультації. Впроваджено проект «Електронний щоденник» і «Електронний журнал».

У 2012 році вперше за 10 років відкрито три нові сільські школи – на 920 учнів.

Із 1 вересня запущений проект «3D дитячий садок», який через Інтернет надає інформацію про всіх дошкільних закладах області. Це дозволяє батькам обрати для своєї дитини дитсадок. За 2 роки відкрито 62 дитсадки і навчально-виховні комплекси «школа - дитячий садок», до кінця цього року буде відкрито ще 32 дошкільний заклад. «Наша мета – повністю забезпечити всіх дітей області місцями у дитячих садочках», - сказав Олександр Вілкул.

У рамках розвитку кластерів будівництва та сільського господарства створені кафедри профільних вузів на базі провідних компаній цих галузей, що дозволяє адаптувати майбутніх фахівців до вимог бізнесу.

У двох університетах діють центри навчання за програмами МВА, в провідних вузах регіону видаються «подвійні дипломи» - український і країни-партнера (Німеччини, Франції та інших країн ЄС).

версія для друку