українська російська англійська
В Україні оголошено другий конкурс з відбору адвокатів для надання безоплатної правової допомоги населенню
19.10.2012 | 15:25
Прес-служба Міністерства юстиції

19 жовтня Міністерство юстиції України офіційно оголосило другий конкурс з відбору адвокатів, які залучатимуться до надання безоплатної вторинної правової допомоги населенню. Відповідний наказ підписав Міністр юстиції Олександр Лавринович.

До участі в конкурсі запрошуються адвокати, які бажають виконувати замовлення держави на здійснення суспільно важливої місії – надавати правову допомогу тим, хто її потребує.

Конкурси проводитимуться з 19 листопада по 10 грудня поточного року на базі Головних управлінь юстиції в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, а також районних, районних у містах, міських (міст обласного значення) та міськрайонних управлінь юстиції.

Документи для участі у конкурсі прийматимуться до 19 листопада 2012 року Головними управліннями юстиції в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, а також всіма районними, районними у містах, міськими та міськрайонними управліннями юстиції.

Як повідомлялося раніше, з 1 січня 2013 року набирають чинності положення Кримінального процесуального кодексу України у частині надання безоплатної правової допомоги у кримінальному провадженні. З цього часу безоплатна вторинна правова допомога надаватиметься через спеціально утворені центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги через механізм, закладений у Законі України «Про безоплатну правову допомогу».

 

версія для друку