українська російська англійська
На Дніпропетровщині виділили 1,2 млн. грн. на придбання авто паралімпійцям, які здобули медалі
19.10.2012 | 15:50
Дніпропетровська ОДА

У Дніпропетровській області виділено 1,2 млн. грн. на придбання нових автомобілів спортсменам Дніпропетровщини, які здобули медалі на ХІV літніх Паралімпійських іграх в Лондоні.

«Обласна влада підтримує розвиток спорту в регіоні, а також створює систему стимулів та заохочень для переможців. 20 чемпіонів та призерів ХIV літніх Паралімпійських ігор 2012 року отримають у подарунок від обласної влади нові автомобілі», – сказав голова облдержадміністрації Олександр Вілкул.

Довідково

XIV літні Паралімпійські ігри проходили з 29 серпня по 9 вересня цього року в Лондоні. Збірна команда України посіла четверте загальнокомандне місце, здобувши 84 медалі, з яких: 32 золоті, 24 срібні та 28 бронзових. Свій значний вклад у це досягнення зробили і спортсмени Дніпропетровщини. Загалом вони здобули 24 медалі (4 золоті, 6 срібних і 14 бронзових). Завдяки цьому Дніпропетровщина займає перше місце серед областей України за кількістю медалей, здобутих на ХІV літніх Паралімпійських іграх.

Нагадаємо, що спортсмени Дніпропетровщини, які цього року завоювали медалі на ХХХ літніх Олімпійських іграх у Лондоні,  отримали квартири в будинку нового мікрорайону. Будинок, в якому отримали квартири спортсмени нашого регіону, носить почесне звання «Олімпійський».