українська російська англійська
Анатолій Близнюк: Скільки ще "шахтарськів" очікувати за такого підходу до обов'язків?
19.10.2012 | 15:40
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

На безумовному дотриманні вимог правил безпеки та технічних регламентів при запуску систем життєзабезпечення звернув увагу профільних керівників очільник Мінрегіону України Анатолій Близнюк під час своєї робочої поїздки до міста Слов’янська на Донеччині.

На нараді із представниками територіального управління МНС, найбільших комунальних підприємств, міських голів Артемівська, Дружківки, Костянтинівки, Краматорська, Слов’янська та Красного Лиману, а також ряду райдержадміністрацій, Анатолій Близнюк особливо наголосив на необхідності високої готовності комунальних служб реагувати на можливі нештатні ситуації, створенні дієвої системи моніторингу проходження опалювального періоду, зокрема, оперативного реагування та інформування населення про строки ліквідації ускладнень.

«Чому на початку опалювального періоду ми маємо халатне ставлення до інструктажу технічного персоналу під час запуску систем життєзабезпечення та нехтування обов’язковими регламентними роботами? Скільки ще «шахтарськів» очікувати за такого підходу до обов’язків? Прошу ще раз кожного керівника проаналізувати цю подію та зробити відповідні висновки. Взимку для такого аналізу вже часу не буде! Працюйте з людьми – якщо щось сталося, громадяни повинні негайно знати, наскільки це серйозно, що робити та коли можна сподіватися на відновлення роботи систем», – наголосив А.Близнюк.

За його словами, регіональні органи виконавчої влади також не повинні стояти осторонь від вирішення загального завдання злагодженого і безпечного проходження опалювального періоду. Кожен орган влади, зокрема і ті, що опікуються соціальною сферою, має відповідати за стан справ у підвідомчих установах та вирішувати всі питання організаційного та фінансового характеру.

«У першу чергуце питання своєчасних розрахунків за енергоносії та надані житлово-комунальні послуги. Ми не можемо допустити ситуації, щоб заручником розрахунків підприємств комунальної теплоенергетики за газ та електроенергію стало населення», – підкреслив очільник Мінрегіону.

Нагадаємо, що о 21:36 15-го жовтня у мікрорайоні №7 міста Шахтарськ Донецької області, під час запуску котельної установки стався вибух газу в котлі. Серед імовірних причин експерти називають порушення вимог техніки безпеки та технічного регламенту. Теплопостачання в махтарськ було відновлено вже 17 жовтня. Розслідування із визначення причин вибуху триває.

 

версія для друку