українська російська англійська
Ексімбанк КНР задоволений ходом реалізації спільного з Україною проекту "Повітряний експрес"
19.10.2012 | 15:55
Прес-служба Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами

Експортно-імпортний банк Китаю задоволений ходом реалізації в Україні Національного проекту «Повітряний експрес», що фінансується із залученням кредитних коштів КНР. Про це сьогодні заявив віце-президент банку Сун Пінг у рамках презентації роуд-шоу Держінвестпроекту у Пекіні.

«Ми дуже задоволені реалізацією проекту "Повітряний експрес" і зараз розглядаємо можливість участі в інших національних проектах, що їх було презентовано сьогодні», - зазначив Сун Пінг

У роуд-шоу у Пекіні взяли участь представники понад 50 провідних китайських компаній та організацій.

У рамках заходу відбулося підписання чотирьох меморандумів між Держінвестпроектом та китайськими партнерами.

Зокрема, з Китайською компанією з будівництва комунікацій, з Китайською машинобудівною міжнародною корпорацією, Пекінською групою з інженерно-технічного будівництва, з Китайською машинобудівною компанією.

Держінвестпроект з 26 вересня проводить серію роуд-шоу в 15 містах - найбільших фінансових центрах світу. Інвесторам представляють національні проекти, затверджені Урядом України: «Відкритий світ», «Повітряний експрес», «Чисте місто», «LNG термінал», «Олімпійська надія 2022», «Зелені ринки», «Технополіс» та «ІнтерМедікалЕкоСіті». Інвестиційний потенціал та Національні проекти України будуть представлені у містах Європи, Азії, Близького Сходу, Північної та Південної Америки.

 

 

версія для друку