українська російська англійська
У Харкові проходить Міжнародна конференція щодо високих технологій в наукових дослідженнях ВНЗ
19.10.2012 | 16:26
Прес-служба МІНІСТЕРСТВа ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

19 жовтня 2012 року в Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» розпочала роботу Міжнародна наукова конференція «Високі технології в наукових дослідженнях університетів: нанотехнології та наноматеріали, інформаційні технології, енергоефективність, технології високих напруг».

На урочистій церемонії відкриття Перший заступник Міністра Євген Суліма від імені Міністра освіти і науки, молоді та спорту Дмитра Табачника привітав учасників конференції. Від імені колективу НТУ «Харківський політехнічний інститут» до присутніх звернувся ректор університету доктор технічних наук, професор Леонід Товажнянський.

Під час пленарного засідання конференції Перший заступник Міністра Євген Суліма розповів про проблеми та завдання проведення наукових досліджень в українських університетах.

У свою чергу ректор НТУ «ХПІ» Леонід Товажнянський поінформував присутніх про інноваційні розробки та новітні технології вчених Харківського політехнічного інституту.

Окрім того, учасники конференції на чолі з Першим заступником Міністра освіти і науки, молоді та спорту Євгеном Сулімою оглянули виставку науково-технічних розробок НТУ «ХПІ» та провели прес-конференцію для всеукраїнських та регіональних ЗМІ.

Основними завданнями конференції є налагодження зв’язків між ВНЗ України та світу, обмін результатами наукових досліджень у галузі новітніх технологій, окреслення напрямків розвитку сучасної університетської науки й освіти, а також перспективи використання високих технологій на основі наноматеріалів, високотехнологічного екологічного обладнання з мінімальними енерговитратами, створення сприятливого інвестиційного клімату для подальшого зближення освіти, науки та бізнесу, сталого розвитку економіки України.

У конференції беруть участь ректори та проректори 96 вищих навчальних закладів України, відомі науковці з різних країн світу, представники міністерств та відомств, промислових підприємств, бізнесу.

версія для друку