українська російська англійська
Микола Азаров: Місія ОБСЄ не зафіксувала порушень виборчого процесу
19.10.2012 | 16:54
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Місія ОБСЄ не зафіксувала порушень виборчого процесу. Про це заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров у Харкові.

«Я спілкувався з керівництвом місії понад годину: у них немає ніяких конкретних фактів порушення виборчого законодавства України», - зазначив Микола Азаров.

Він додав, що всі опозиційні сили мають доступ до ЗМІ та можуть вільно проводити агітацію. Крім того, представники опозиції представлені практично у всіх виборчих комісіях.

Прем’єр-міністр запевнив, що вибори до Верховної Ради пройдуть чесно, вільно та демократично. Він відзначив, що прозорості виборчого процесу сприятиме те, що на всіх виборчих дільницях встановлені веб-камери, які дозволяють зацікавленим особам спостерігати за ходом голосування.

Нагадаємо, що 15 жовтня Прем’єр-міністр під час зустрічі з Главою Міжнародної комісії Бюро демократичних інститутів та прав людини ОБСЄ зі спостереження за організацією та проведенням виборів в Україні Одрі Гловер повідомив, що на всіх 34 тисячах виборчих дільниць вже встановлені веб-камери для спостереження за перебігом голосування 28 жовтня. Під час зустрічі він також наголосив, що Україна відкрита для всіх спостерігачів, які мають бажання відстежувати перебіг виборчого процесу. В Україні вже зареєстровано понад 1200 спостерігачів з різних країн та міжнародних організацій. Загалом же очікується, що участь у спостереженні за виборами візьмуть понад 5000 спостерігачів.

 

версія для друку