українська російська англійська
Микола Азаров: Уряд завершує перший етап реформування медицини
19.10.2012 | 17:01
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Уряд завершує перший етап реформування медицини. Про це заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров в інтерв’ю Харківській обласній державній телерадіокомпанії.

«Ми зараз практично завершуємо перший етап тих перетворень у медицині, які окреслив Президент України Віктор Янукович, який поставив завдання створити в Україні у надзвичайно стислі строки сучасну систему охорони здоров’я», - сказав Микола Азаров.

При цьому він підкреслив, що Уряд безпрецедентно велику кількість коштів виділив на оснащення українських станцій медичної допомоги новими автомобілями і медичним обладнанням. Глава Уряду зазначив, що всі станції медичної допомоги забезпечено всіма необхідними препаратами.

Він підкреслив, що другий етап медичної реформи передбачатиме створення спеціалізованих центрів, де хворі зможуть отримати кваліфіковану медичну допомогу. Третій етап – реабілітація після тяжких захворювань.

Уряд особливу увагу приділятиме профілактичній роботі, диспансеризації. «Це великий комплекс робіт, над яким Уряд працює, і ми, безумовно, будемо її продовжувати», - сказав Прем’єр-міністр.

Микола Азаров додав, що значна робота ведеться з наведення порядку у фармацевтичній галузі. За його словами, практично всі області України отримали спеціальні лабораторії контролю за якістю ліків. Також запроваджено референтні ціни на ліки для хворих на гіпертонію.

 

версія для друку