українська російська англійська
Ліквідовано транснаціональний канал контрабанди кокаїну
19.10.2012 | 17:03
Прес-служба ДЕРЖАВНої МИТНої СЛУЖБи

Департаментом боротьби з контрабандою та митними правопорушеннями Держмитслужби та Київською обласною митницею спільно з Головним управлінням по боротьбі з організованою злочинністю МВС України, Генеральною прокуратурою України, Агенцією боротьби з наркотиками Міністерства юстиції США (DEA), Центрального слідчого бюро Головної комендатури поліції Республіки Польща та правоохоронними органами Республіки Еквадор припинено діяльність каналу постачання важкого наркотику (кокаїну) з країн Південної Америки в країни Євросоюзу та Україну.

Вказаний канал був налагоджений учасниками транснаціонального злочинного угрупування, до складу якого входили громадяни України, Польщі та Еквадору.
Спецоперація одночасно проводилась на території України, Польщі та Еквадору. Затримано 6 учасників угрупування, з яких 4 громадянина Еквадору, 1 співвітчизник та 1 мешканець Республіки Польща. У місті Тернопіль у злочинців вилучено 30 кг кокаїну, орієнтовна вартість на «чорному ринку» складає близько 6 млн. доларів США.

Наразі Головним слідчим управлінням МВС України порушена кримінальна справа за фактом вчинення злочину передбаченого ч. 3 ст. 307 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів вчинене організованою групую в особливо великих розмірах).

На даний час правоохоронці трьох держав продовжують проводити слідчо-оперативні дії з метою встановлення всіх причетних до наркотрафіку.

 

 

 

версія для друку