українська російська англійська
Для купівлі квартири у рамках програми "Доступне житло" не потрібно ставати у чергу
19.10.2012 | 17:42
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Для купівлі квартири у рамках програми «Доступне житло» не потрібно ставати у чергу. На цьому під час брифінгу у Кабінеті Міністрів України наголосив Віце-прем’єр-міністр України – Міністр інфраструктури Борис Колесніков.

«Це абсолютно вільний ринок. Тобто в програму потрапляти не треба. Президент наполягав на тому, щоб люди мали максимально простий доступ до цієї програми», - підкреслив Борис Колесніков.

За Державною програмою «Доступне житло» - кожен українець, сплачуючи 2000 гривень на місяць, зможе придбати двокімнатну квартиру площею 50 квадратних метрів. Коштуватиме така оселя приблизно 300 тисяч гривень. Придбати таке житло можна буде відразу сплативши повну вартість квартири, або оформити купівлю на основі фінансового лізингупід 3% річних на 12-15 років. В останньому випадку ключі від нового помешкання власник отримає того ж дня, сплативши перший внесок – 15% та підтвердивши документально свою здатність сплачувати щомісяця 2 тис. грн. ( у разі придбання квартири площею до 50 тис. кв. м).  до того ж квартири продаватимуться у готовому виглядіоздоблені та оснащені кухонним блоком і повним комплектом сантехніки.

Будівництво доступного житла у містах - мільйонниках розпочнеться навесні 2013 року. «Завдання - наступного року побудувати 10 тис. квартир як мінімум, у 2014 - 25 тис. і далі - вийти на 50-100 тис. Нагадаю, мільйон українців і досі живуть у комуналках та потребують поліпшення житлових умов», - сказав Борис Колесніков. 

Також, за словами Бориса Колеснікова, держава буде великим замовником житла за цiєю програмою для соцiальних працiвникiв i вiйськових.

 

версія для друку