українська російська англійська
Віталій Захарченко: Вибори - в центрі уваги МВС
19.10.2012 | 18:09
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Під час сьогоднішньої наради колегії МВС очільник відомства Віталій Захарченко не оминув своєю увагою питання забезпечення правопорядку під час виборчого процесу в Україні, адже до нього прикута увага багатьох міжнародних спостерігачів.

У зв’язку з цим глава МВС звернув увагу керівників територіальних підрозділів МВС на основні завдання, які стоять перед міліцією: забезпечення особистої безпеки громадян, захист їх прав, свобод і законних інтересів, запобігання правопорушенням та їх припинення, охорона та забезпечення громадського порядку. У той же час повинна бути забезпечена можливість реалізації виборчих прав самими працівниками міліції – шляхом їх тимчасової підміни на виборчих дільницях на час голосування.

«Працівники органів внутрішніх справ не повинні піддаватися на провокації, бути витриманими, діяти відповідно до вимог законодавства. У той же час у випадках порушень необхідно реагувати миттєво і рішуче», – наголосив Віталій Захарченко.

Міністр внутрішніх справ закликав начальників ОВС використовувати в цій роботі досвід, отриманий під час проведення в нашій державі фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу 2012 року, а також залучати до охорони правопорядку представників громадських формувань з охорони громадського порядку, громадських помічників дільничних інспекторів міліції.

«Свято Покрови, що відбулося 14 жовтня, показало, що міліція спрацювала професійно. Уперше у цей день завдяки нашим умілим діям не допущено будь-яких грубих правопорушень. Це відмітили і самі учасники святкових заходів», – підкреслив Віталій Захарченко.

 

версія для друку