українська російська англійська
Сергій Тимченко: Проведення оцінки земель примножить надходження до місцевих бюджетів
20.10.2012 | 12:05
Прес-служба Держземагентства

«Питання щодо проведення нормативної грошової оцінки земель перебуває на постійному контролі Президента України та Уряду, оскільки вказані роботи відносяться до заходів першочергового значення, що впливають на доходну частину місцевих бюджетів, – підкреслив сьогодні у виступі на колегії земельного відомства Голова Держземагентства України Сергій Тимченко.

Зокрема на колегії зазначалося, що станом на 1 жовтня 2012 року нормативну грошову оцінку земель проведено у 28 872 населених пунктах, що становить 96,9% від їх загальної кількості.

На сьогодні проведення первинної нормативної грошової оцінки земель населених пунктів потребують 922 населені пункти (3,1% від їх загальної кількості).

На сто відсотків первинну нормативну грошову оцінку земель проведено у  Києві та Севастополі, а також населених пунктах Волинської, Донецької, Запорізької, Київської, Одеської, Рівненської, Сумської, Черкаської і Львівської областей.

Найбільша кількість населених пунктів, у яких жодного разу не проводилася первинна нормативна грошова оцінка, – у Луганській  – 97 поселень, Миколаївській (272), Харківській (199), Херсонській (113) та Чернігівській (82) областях.

Проведення повторної нормативної грошової оцінки земель населених пунктів потребують 6 499 населених пунктів, або 21,8 % від їх загальної кількості.

За дев’ять місяців цього року проведено нормативну грошову оцінку земель 3 337 населених пунктів. З них у 1 141 населеному пункті проведено первинну оцінку земель, а у 2 196 поселеннях її актуалізовано.

 

версія для друку