українська російська англійська
У наступному році Уряд завершить модернізацію служби швидкої допомоги
20.10.2012 | 13:54
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

У 2013 році Уряд завершить модернізацію служби швидкої допомоги. Про це заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров в Броварах Київської області.

«Зараз ми закупили безпрецедентну кількість автомобілів швидкої допомоги, безпрецедентну кількість GPS-систем. У наступному році ми практично завершимо модернізацію служби швидкої допомоги по всій країні», - зазначив Микола Азаров.

При цьому він додав, що відповідно до завдання Президента України Віктора Януковича щодо модернізації служби невідкладної медичної допомоги, абсолютно всі станції швидкої допомоги будуть забезпечені сучасним медичним транспортом, який обладнають системою-GPS. Глава Уряду додав, що встановлення GPS-моніторингу дозволить операторам обирати найближчу до місця виклику «швидку допомогу», що в рази скоротить час прибуття медичних бригад на виклик.

«Ми ставимо завдання скоротити максимальний час прибуття «швидких» у місті до 10 хвилин, у селі – до 20 хвилин», - сказав Микола Азаров.

При цьому він додав, що медичні бригади будуть забезпечені всім необхідним медичним обладнанням та медикаментами, що дозволить максимально швидко надавати населенню невідкладну допомогу і не допустити розвитку ускладнень.

 

 

версія для друку