українська російська англійська
Микола Азаров: Уряд створив достатній запас міцності для стабільного розвитку держави
20.10.2012 | 14:17
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Уряд створив достатні запаси всіх необхідних ресурсів для стабільного розвитку держави. Про це заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров в м.Бровари Київської області.

«Уряд проводить політику стабільності, стійкості. Ми маємо достатньо запасів і валюти, і зерна, і вугілля, і газу в газосховищах –ми все накопичили у достатній кількості для того, аби демпфірувати всі ті фактори ризику, які впливають на нашу економіку», - сказав Микола Азаров.

Він підкреслив, що продовжується світова економічна криза, яка негативно впливає на Україну. Зокрема, на світових ринках знизилися ціна і попит на металургійну продукцію та залізну руду. Микола Азаров наголосив, що це досить несприятливо для нас, бо Україна є одним з найкрупніших експортерів зазначеної продукції.

Уряд і надалі створюватиме всі умови для розвитку внутрішнього ринку, зазначив Прем’єр-міністр. За його словами, будуть реалізовуватися великі інвестиційні проекти, щоб максимально завантажити бюджетоформуючі підприємства.

Микола Азаров неодноразово наголошував, що вибори жодним чином не впливають на урядову політику. «Хочу вас запевнити, що політика Уряду не ділиться: до виборів – одна, а після виборів – інша. Ми були б безвідповідальними людьми, якби дозволяли собі гратися з країною – це недопустимо. У будь-якому плані: і щодо мови, тарифів, цін, курсової стабільності, зростання заробітної плати, пенсії тощо», - заявив Прем’єр-міністр та додав, що не може бути передвиборної політики. За його словами, економічна політика, націлена лише на перемогу на виборах, обертається поразкою.

 

 

версія для друку