українська російська англійська
У Львові обговорили особливості готельної та ресторанної індустрії України
21.10.2012 | 11:23
Львівська ОДА

19 жовтня в рамках Львівського міжнародного форуму індустрії туризму та гостинності – 2012 відбулась конференція «Готельна та ресторанна індустрія України: застій чи прибутковий бізнес?».

Учасниками конференції були представники готельного та ресторанного бізнесу не тільки зі Львова та області, але й з інших регіонів України, зокрема, з Волинської, Івано-Франківської та Закарпатської областей. Під час своїх виступів доповідачі висвітлили низку цікавих та актуальних тем, які мають практичне значення для діяльності закладів розміщення та готельного господарства.

Про зміни у законодавстві щодо діяльності закладів розміщення, порядок та особливості проведення категоризації та сертифікації готелів присутніх ознайомила начальник відділу підтвердження відповідності систем якості та послуг ДП НДІ «Система» Людмила Шишкіна.

Представник компанії Milina Outsourcing Людмила Петрук розповіла про ефективне управління готелем, зокрема, персоналом, за допомогою залучення аутсорсінгових послуг. Окрім цього, вона представила переваги та недоліки використання досвіду швейцарських шкіл у ресторанному сервісі.

Також директор компанії «VIP Отельєр» Тетяна Марущак поділилась секретами успіху просування готелю в мережі Інтернет, а також розповіла про маркетингові підходи до промоції закладів розміщення із допомогою використання власного сайту, сайту посередників та соціальних мереж. 

Президент всеукраїнської молодіжної хостел асоціації, віце-президент Асоціації малих готелів та апартаментів України Роман Пономаренко презентував аудиторії малі готелі та хостели Львова.

Учасники конференції отримали вичерпні відповіді на свої запитання та обмінятись контактами для подальшої співпраці в готельній та ресторанній індустрії.

 

версія для друку