українська російська англійська
Презентовано пріоритетні напрямки впровадження значущих екологічних проектів
22.10.2012 | 10:25
Прес-служба МІНІСТЕРСТВа ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ

20 жовтня у місті Луганськ відбулась робоча зустріч керівного апарату Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Луганській області та заступника голови Луганської облдержадміністрації Анатолія Репицького з головою Цільової групи по зовнішніх кордонах Асоціації Європейських прикордонних регіонів Йоханесом Мойзио.

У ході зустрічі гостей ознайомлено з територією рекультивованої ділянки Луганського полігону твердих побутових відходів та роботою факельної установки на території полігону у рамках проекту «Утилізація звалищного газу з полігону ТПВ м. Олександрівська Луганської області».

Далі у ході офіційного засідання представники Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Луганській області презентували Й. Мойзио пріоритетні напрямки впровадження значущих екологічних проектів, головними з яких є:

- презентація проекту Програми Стабільного Розвитку Луганської області «Утилізація газу-метану на полігоні твердих побутових відходів млександрівськ Луганської області»;

- презентація проекту «Відновлення гідрологічного і санітарного стану річки Лугань від сел. Веселеньке до м. Олександрівськ. Необхідність затвердження Державної програми охорони та використання вод басейну ріки Сіверський Донець»;

- презентація проекту глобального екологічного фонду Програми малих грантів «Охорона і відновлення біологічного різноманіття Кремінських лісів».

Також були розглянуті питання щодо перспектив надання фінансових інвестицій та подальшого розвитку екологічних проектів в області, що стане важливим кроком на шляху розв'язання регіональних екологічних проблем, сприятиме гармонізації життєдіяльності людини та довкілля.

На думку начальника Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Луганській області Олександра Арапова, такі ознайомчі візити сприяють підтримці міжнародними експертами стратегічно важливих природоохоронних впроваджень не тільки в області, а й у цілому по Україні.

 

версія для друку