українська російська англійська
Микола Азаров: В "Охматдиті" з грудня запрацює лінійний прискорювач
22.10.2012 | 10:46
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Перша черга будівництва нового лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит» буде введена в експлуатацію у грудні поточного року, зокрема запрацює лінійний прискорювач, який дозволить лікувати онкологічні захворювання. Про це Прем’єр-міністр України Микола Азаров повідомив під час ознайомлення з ходом будівництва комплексу.

«У грудні у дитячій лікарні «Охматдит» запрацює лінійний прискорювач з усім іншим діагностичним обладнанням. І вже у першому кварталі наступного року буде введено в експлуатацію довгоочікуване відділення з пересадки кісткового мозку, а у жовтні 2013 року увесь комплекс запрацює», - сказав Микола Азаров.

Прем’єр-міністр підкреслив, що Уряд і в подальшому велику увагу приділятиме розвитку «Охматдиту» з тим, щоб на його базі створити найсучаснішу дитячу лікарню, яка відповідатиме найкращим європейським аналогам і навіть переважатиме їх. «Ми значну увагу приділяємо реконструкції та модернізації «Охматдиту»: ось центр дитячої кардіохірургії, центр дитячої токсикології  – це ми ними займались, ось цей новий корпус – по-суті нова лікарня «Охматдит» – ми продовжуємо ним займатися. Ми не говоримо, а робимо», - сказав Микола Азаров.

Нагадаємо, що Уряд влітку 2010 року прийняв рішення про будівництво сучасного лікувально-діагностичного комплексу, в складі якого працюватиме центр кісткового мозку та дитячої онкогематології, на базі Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит».

Будівництво комплексу розпочалося у вересні 2011 року, до кінця 2012 року будуть  завершені основні будівельно-монтажні роботи та розпочнеться установка медичного обладнання.

Загальна кошторисна вартість будівництва комплексу становить майже 1,8 млрд. грн.

 

версія для друку