українська російська англійська
На Прикарпатті збудували та ввели в експлуатацію комплекс очисних споруд
22.10.2012 | 11:16
Івано-Франківська ОДА

На Прикарпатті у селі Товмачику, на Коломийщині, відкрили комплекс сучасних очисних споруд повної біологічної очистки, потужністю 300 кубометрів на добу. Обслуговуватимуть ці очисні споруди Коломийську виправну установу №41, що знаходиться у Товмачику, і житловий масив цього села: понад півсотні будинків та квартир. Вартість будівництва - 6млн. 700 тис. грн.

В урочистостях з нагоди відкриття об’єкту, важливого не лише для Коломийщини, а й для усього басейну р. Прут, взяли участь голова Державної пенітенціарної служби України генерал-лейтенант внутрішньої служби Олександр Лісіцков, голова Івано-Франківської облдержадміністрації Михайло Вишиванюк, заступник голови ОДА Руслан Гусак, голова Коломийської райдержадміністрації Михайло Негрич.

«Це третій такого роду об’єкт в Україні європейського рівня, - наголосив генерал-лейтенант Олександр Лісіцков. - Добре, що за сприяння вашої обласної влади, голови облдержадміністрації, тут за порівняно короткий термін - з грудня минулого року, збудували такі необхідні і добротні очисні споруди».

версія для друку