українська російська англійська
На Житомирщині завдяки Держфінінспекції державі повернуто ресурсів на 41,5 млн. грн.
22.10.2012 | 11:46
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Фахівці Держфінінспекції у Житомирській області від початку 2012 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 41,5 млн. грн. До бюджетів, бюджетних установ, організацій та підприємств (загальнодержавної та комунальної форм власності) у результаті контрольних дій упродовж звітного періоду додатково надійшло понад 6,9 млн. грн.

Для забезпечення максимального відшкодування виявлених втрат державних ресурсів до порушників бюджетної дисципліни застосовано 166 фінансових санкцій у вигляді призупинення та зупинення операцій з бюджетними коштами. Держфінінспекція у Житомирській області ініціювала 31 позов перед об’єктами контролю та органами прокуратури, а також безпосередньо пред’явила 27 позовів до суду на суму понад 4,7 млн. грн.

Для посилення персональної відповідальності за порушення фінансової дисципліни до правоохоронних органів передано 79 матеріалів контрольних заходів. За результатами їх розгляду порушено 34 кримінальні справи, ще 18 кримінальних справ порушено за результатами роботи фахівців інспекції як залучених спеціалістів у перевірках, що їх проводили правоохоронні органи.

За вчинені фінансові порушення до адміністративної відповідальності упродовж січня-вересня 2012 року притягнуто 597 посадових осіб, до дисциплінарної та матеріальної відповідальності – 338 осіб. За допущені порушення звільнено з займаних посад 57 осіб.

 

 

версія для друку