українська російська англійська
Майже 900 сімей стали власниками квартир за підтримки ДІУ
22.10.2012 | 11:56
Прес-служба Державної іпотечної установи

Цього року за підтримки Державної іпотечної установи майже 900 сімей стали власниками свого житла. На ці цілі ДІУ спрямувала 216,5 млн. грн. Про це повідомив під час інтерв’ю  Голова правління Державної іпотечної установи Валентин Рибачук.

 

«Вже 898 сімей отримали у власність житло за підтримки Державної іпотечної установи  у поточному році.  Та їх кількість постійно зростає. Тільки з початку жовтня  109 родин отримали кредит на придбання житла за програмою ДІУ»,  - сказав Валентин Рибачук.

Він додав, що  ініціативи Президента України, які спрямовані на забезпечення житлом громадян України та  впроваджуються Урядом, не тільки допомагають людям у вирішенні житлового питання, а й стимулюють будівництво, економіку країни та створюють нові робочі місця.

«Сьогодні в країні діє декілька програм, спрямованих на вирішення житлового питання, та ще деякі чекають на затвердження. Ці програми не конкурують між собою, а доповнюють одна одну. Довіра громадян до цих механізмів постійно зростає», - зазначив Голова правління.

Довідково

 Державна іпотечна установа створена постановою Кабінету Міністрів України 8 жовтня 2004 року. Засновником ДІУ є держава.

Основною метою діяльності ДІУ є рефінансування іпотечних кредитів за рахунок коштів, отриманих від розміщення своїх облігацій. Папери розміщуються шляхом відкритого продажу на території України серед інвесторів - юридичних і фізичних осіб. За паперами видається 100% державна гарантія.

 

версія для друку