українська російська англійська
На Кіровоградщині завершилося будівництво першої черги нового елеватора
22.10.2012 | 12:10
Кіровоградська ОДА

У селищі Павлиш у Кіровоградській області завершено 1-й етап будівництва сучасного елеватора, розрахованого на обробку та зберігання 60 тис. тонн зернових. 22 жовтня відбулося урочисте введення в експлуатацію І-ї черги цього об’єкту, яка дозволить зберігати до 10 тис. тонн зерна.

У наступному році роботи продовжаться, що додасть підприємству іще потужності - до 50 тис. тонн. Першу чергу робіт оцінено у 12,6 млн. грн., друга – коштуватиме 14,7 млн. грн.

Окрім цього на базі елеватора планують відкрити комбікормовий завод та комплекс з переробки зерна на борошно.

Перший заступник голови Кіровоградської облдержадміністрації Андрій Ніколаєнко назвав будівництво елеватора подією року для Онуфріївського району: «За роки незалежності в Онуфріївському районі не збудували жодного серйозного потужного підприємства. Тому відкриття елеватора – це справжня подія року для району. Сьогодні ми присутні на відкритті І-ї черги елеватора, і зважаючи на те, якими темпами виконуються тут роботи, немає сумнівів, що інвестору вдасться реалізувати свої плани чітко за графіком».

Ідею створення комбікормового заводу Андрій Ніколаєнко також оцінює позитивно: «Створення комбікормового заводу – це теж гарна ідея. Нам потрібно розвивати тваринництво і в Онуфріївському, і в інших районах, а паралельно нарощувати і кормову базу».

Павлиський елеватор вже прийняв на зберігання першу партію зерна – 300 тонн кукурудзи нового врожаю.

 

версія для друку