українська російська англійська
У Празі членам Комітету Ради Європи розповіли про стан реформування української шкільної освіти
22.10.2012 | 13:03
Прес-служба МІНІСТЕРСТВа ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

18-19 жовтня у м. Прага (Чеська Республіка) відбувся 6-ий Празький форум «Управління та якість освіти», який зібрав представників європейських освітніх установ, членів Комітету Ради Європи з питань освіти та науковців.

Основні питання, що виносилися на розгляд європейської освітянської спільноти стосувалися ключових питань пов’язаних з децентралізацією управління шкільної освіти, участі батьків та батьківських комітетів на регіональному та місцевому рівні в управлінні школами, ознайомленням з прикладами такої участі та виробленням рекомендацій щодо подальшого розвитку вищезазначених напрямків роботи.

Участь у роботі Форуму взяла Оксана Коваленко – головний спеціаліст департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОНмолодьспорту, член комітету з питань освіти Ради Європи, яка поінформувала учасників цього важливого міжнародного заходу про стан реформування української шкільної освіти, у контексті виконання рішень «Київського Комюніке», зокрема, про: проведення Всеукраїнського форуму «Батьки і діти», І Міжнародної олімпіади з історії, запровадження першої іноземної мови з першого класу у всіх загальноосвітніх навчальних закладах України та стосовно планів щодо запровадження другої іноземної з 5-го класу наступного року.

Тематика Празького форуму, винесена для обговорення, вкотре підтвердила, що українська шкільна освіта прямує у європейському напрямі.

версія для друку