українська російська англійська
У Мінагрополітики обговорили план заходів розвитку сільгоспмашинобудування
22.10.2012 | 13:26
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

У Міністерстві аграрної політики та продовольства під головуванням директора департаменту інженерно-технічного забезпечення та сільськогосподарського машинобудування Олександра Григоровича відбувся круглий стіл з питань громадського обговорення плану заходів розвитку машинобудування для агропромислового комплексу.

Фахівці департаменту інженерно-технічного забезпечення та сільськогосподарського машинобудування розробили план заходів розвитку галузі. Він сприятиме ефективній реалізації заходів техніко-технологічного переоснащення галузей агропромислового комплексу, модернізації виробництва вітчизняної техніки для впровадження новітніх агротехнологій, збільшенню обсягів її постачання сільгосптоваровиробникам, зменшенню імпортозалежності на внутрішньому ринку та збільшенню експортного потенціалу галузі.

В обговоренні розробленого плану заходів взяли участь представники галузевих громадських організацій − Асоціації підприємств-виробників техніки та обладнання для агропромислового комплексу «Украгромаш», Асоціації «Ліга машинобудівників та роботодавців України «Укрмашбуд», Української асоціації аграрних інженерів, Аграрного союзу України, Асоціації «Союз птахівників України», наукових установ, виробників та постачальників техніки.

  Розроблений план заходів передбачає переведення вітчизняного аграрного виробництва на якісно новий рівень господарювання, формування сучасної ринкової технологічної та технічної політики за рахунок техніки та обладнання вітчизняного виробництва. Також ще одним напрямком плану стало створення сприятливих умов для залучення інвестицій, у тому числі іноземних, для налагодження виробництва конкурентоспроможної техніки для агропромислового комплексу. Окрім цього, план заходів передбачає ухвалення Державної цільової програми розвитку машинобудування для агропромислового комплексу на період до 2020 року та державну підтримку модернізації підприємств сільгоспмашинобудування та регулювання ринку сільськогосподарської техніки.

Учасники круглого столу позитивно сприйняли та підтримали представлений план заходів.

 

версія для друку