українська російська англійська
Борис Колесніков: У планах на 2013 рік - модернізація Краматорського вокзалу
22.10.2012 | 14:46
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВа ІНФРАСТРУКТУРИ

Залізничники наступного року реконструюватимуть вокзал у Краматорську. Про це сьогодні, 22 жовтня, під час відкриття оновленого вокзального комплексу «Слов’янськ» Донецької залізниці повідомив Віце-премєр-міністр України – Міністр інфраструктури Борис Колесніков.

«Ми переговорили з головою ОДА, й, їдучи зворотно, подивимося Краматорський вокзал – поставимо його у план модернізації на першу половину 2013 року», - зазначив Борис Колесніков.

Нагадаємо, сьогодні було відкрито після реконструкції вокзал у Слов’янську, пропускна  спроможність якого зросте до 10,2 тис. осіб на добу, з них близько 3,7 тис. – пасажири дальнього сполучення і 6,5 тис. – пасажири приміського сполучення. Для зручності жителів і гостей міста планом реконструкції на залізничному вокзалі станції Слов’янськ передбачена автостанція – це значно поліпшить транспортну розв’язку міста. Крім того, із введенням в експлуатацію вокзального комплексу Слов’янськ почне працювати турнікетна система пропуску до поїздів. Комплекс спроектований таким чином, що потрапити до поїздів можливо виключно через турнікети.

Під час реконструкції вокзалу використовувалися найсучасніші технології. Повністю замінені всі комунікації та технічне обладнання. Від «старої» будівлі вокзалу залишилися тільки стіни, утім збережено історичні елементи фасаду.

 

 

версія для друку