українська російська англійська
Україна презентувала сьогодні національні проекти у Південній Кореї
22.10.2012 | 14:56
Прес-служба Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами

22 жовтня 2012 року в приміщенні Торгово-промислової палати Кореї  відбулась презентація національних проектів України - роуд-шоу в м. Сеул (Республіка Корея).

Захід відкрив Надзвичайний і Повноважний Посол України в Кореї В. Мармазов, який зокрема відзначив: «Республіка Корея посідає третє місце серед країн Азії за об’ємом інвестицій. Це дійсно дуже великий результат, але нам є куди зростати. У 2012 році загальний обсяг корейських інвестицій в економіку України залишився на рівні 171 млн. дол. США, або 0,4% від загального обсягу прямих іноземних інвестицій. Це не є максимальний показник - наші країни можуть більше».

Виконавчий директор Торгово-промислової палати Кореї Сехо Кім у своєму виступі підкреслив: «У цьому році виповнилося 20 років з встановлення дипломатичних відносин між Україною та Кореєю. Ми знаємо про великий потенціал України у багатьох сферах, особливо у сільському господарстві. Беручи до уваги той факт, що ціни на зерно зростають кожен рік, ми повинні звернути велику увагу на Україну».

Захід відвідали представники більш ніж 80 великих компаній, у тому числі КОГАЗ, Sаmsung, Daewoo International, POSCO, STX Corporation, Hyundai Corporation, Kcc E&C, Pullon Technology, SAMBU CONSTRUCTION CO,LTD, Samil, PriceWaterhouseCoopers, DND COREA, DAEDONG INDUSTRIAL MACHINERY CO, LTD etc.

Під час перебування делегації Держінвестпроекту в м. Сеул відбулась зустріч з представниками корейської корпорації «КОГАЗ» та «Daewoo International», за результатами якої під час роуд-шоу було підписано Угоду про Конфіденційність з реалізації національного проекту «LNG-термінал».

версія для друку