українська російська англійська
Понад 400 дітей стали учасниками обласного етапу благодійного марафону на Тернопільщині
22.10.2012 | 16:20
Тернопільська ОДА

Понад 400 дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинились у складних життєвих умовах стали учасниками обласного етапу благодійного марафону «Добро повертається», який проводиться за ініціативи Тернопільської облдержадміністрації.

На заклик долучитися до участі в цьогорічному марафоні відгукнулося 56 найуспішніших підприємств та організацій області.

Під час заходу дітям вручалась оргтехніка, одяг, іграшки, канцтовари, шкільне приладдя, солодощі тощо.

Він також зазначив, що на Тернопіллі поживає понад тисячу дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,  28 тисяч дітей виховуються у багатодітних сім'ях, 11 тисяч дітей зростають у неповних родинах.

«В рамках проведення цього марафону, а також інших доброчинних акцій ми хочемо допомогти усім дітям, які потребують нашої підтримки», - каже голова облдержадміністрації Валентин Хоптян.

Голова облдержадміністрації також нагадав, що вперше такий марафон на Тернопільщині відбувся у 2003 році, згодом впродовж кількох років його не проводили. У жовтні 2010 року було відновлено традицію проведення в області такого марафону, який, вважає голова облдержадміністрації, має на меті не лише підвищення рівня допомоги дітям, які на неї потребують, а й відродження традицій вітчизняного меценатства.

До речі, впродовж осені 2012 року аналогічні благодійні акції були проведенні в районах області. У рамках районних марафонів надано допомогу понад 500 дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, а також дітям з багатодітних та малозабезпечених сімей.

 

 

версія для друку