українська російська англійська
Українські вертолітники готуються до польотів в Ліберії
22.10.2012 | 18:34
Прес-служба Міністерства оборони

На базі 3-го окремого полку армійської авіації 8-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України триває підготовка особового складу чергової ротації 56-го окремого вертолітного загону Збройних Сил України для виконання миротворчих завдань Місії ООН у Ліберії.

Під час теоретичних та практичних занять значна увага приділяється спеціальній підготовці, організації польотів, удосконаленню теоретичних знань і практичних навичок льотного складу, фахівців інженерно-авіаційної служби, зв’язку і тилу.

Майбутні миротворці вивчають метеорологічні умови в районі базування, маршрути польотів в африканському небі. Технічний персонал здійснює обслуговування та ретельну підготовку гелікоптерів, техніки і обладнання служб тилу, технічного забезпечення тощо.

 За словами тимчасового виконуючого обов’язки командира 3-го окремого полку армійської авіації підполковника Євгена Бородуліна, у ході бойового злагодження екіпажі вертольотів Мі-8 та Мі-24 виконуватимуть завдання з бойового застосування, пошукового-рятувального забезпечення, вправи з вогневої підготовки тощо. Відпрацьовуватимуться вправи з виконання зльоту та посадки на запилені майданчики, а також польоти вночі.

Серед основних завдань, які покладені на українських вертолітників в Ліберії – перевезення персоналу Місії ООН, високоповажних осіб та вантажів, медичне транспортування, евакуація поранених та польоти спостереження.

 

версія для друку