українська російська англійська
Держфініспекція у Волинській області з початку року відшкодувала втрат майже на 90 млн. грн.
23.10.2012 | 09:12
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Фахівці Держфінінспекції у Волинській області у січні-вересні 2012 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів, допущених унаслідок порушень законодавства, на загальну суму 89,4 млн. грн. З них: за порушеннями, виявленими у попередніх роках, на суму 3,2 млн. грн. У вересні завдяки діям інспекторів усунуто фінансових порушень, що призвели до втрат, на суму понад 1,2 млн. грн.

Під час ревізії фінансово-господарської діяльності Волинської регіональної філії ДП „Центр державного земельного кадастру” встановлено фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на загальну суму понад 495 тис. грн. Зокрема, установлено, що до актів виконаних робіт та реєстрів наданих послуг за 2011 рік за роботи, виконані для територіальних підрозділів Держкомзему, філія не включила виконані роботи з надання деяких етапів платних адміністративних послуг на загальну суму понад 483 тис. грн. Виконання зазначених робіт підтверджено внесеними відомостями до автоматизованої системи державного земельного кадастру. Проте за бухгалтерським обліком надання послуг на зазначену суму не було відображене. Завдяки вжитим під час ревізії заходам забезпечено відображення в обліку виконання зазначених робіт та надходження оплати за фактично надані у 2011 році послуги на загальну суму понад 483 тис. грн.

За результатами ревізії до адміністративної відповідальності за вчинені фінансові порушення притягнуто трьох посадових осіб.

 

 

версія для друку