українська російська англійська
Микола Азаров: Уряд визначиться зі складом Молодіжної ради на засіданні в середу
22.10.2012 | 17:04
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Кабінет Міністрів України на засіданні в середу, 24 жовтня, затвердить персональний склад Молодіжної ради при Уряді.

Про це заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров у понеділок під час зустрічі з представникам громадських організацій в рамках ініціативи «Партнерство «Відкритий уряд».

«У середу на засіданні Уряду ми затвердимо персональний склад Молодіжної ради при Кабінеті міністрів», - сказав Микола Азаров.

Він також додав, що Уряд максимально відкритий до діалогу з молодіжними організаціями, саме через це кілька місяців тому Кабмін прийняв рішення про створення такої ради.

«Ми зацікавлені, щоб усі рішення, які стосуються молоді, розроблялися та обговорювалися безпосередньо за участю молодіжних та студентських організацій. Нам надзвичайно важлива точка зору молоді по всіх питаннях, які з нею пов'язані», - зазначив Микола Азаров.

Під час зустрічі сторони обговорили питання, які найбільше турбують молодь з одного боку і Уряд з іншого, зокрема питання патріотичного виховання, забезпечення житлом та можливі механізми, які б стимулювали молодь долучатися до громадського життя.

Прем'єр-міністр зазначив, що за часів СРСР реалізовувалася ініціатива щодо залучення студентів до роботи влітку в будівельних загонах, де вони могли заробити додаткові кошти та здобути нові навички. «Я доручу Мінрегіону та іншим міністерствам надати свої пропозиції до того, в яких галузях народного господарства вони бачать можливість залучення студентів», - сказав Глава Уряду.

Довідково

«Партнерство «Відкритий уряд» - це багатостороння ініціатива, започаткована президентами США та Бразилії. У вересні 2011 року Президент Віктор Янукович підписав зобов'язання України стати активним учасником Партнерства, пріоритетами якого є: забезпечення виконання урядами зобов'язань щодо сприяння прозорості державного управління, залучення громадян до участі в процесах держуправління, боротьба з корупцією, використання нових технологій для покращення державного управління. До ініціативи «Відкритий уряд» включно з Україною вже приєдналися понад 50 держав світу.

версія для друку