українська російська англійська
У Києві іноземні мови можна вивчати безкоштовно
22.10.2012 | 18:09
Київська МДА

Мешканцям столиці запропонували безкоштовно вивчати іноземні мови, відвідувати творчі гуртки та студії – Київський університет імені Бориса Грінченка розпочав реалізацію ІІІ етапу соціального проекту «З Києвом і для Києва».

Урочисте відкриття проекту відбулося 20 жовтня у Педагогічному інституті Київського університету імені Бориса Грінченка (бульв. Давидова, 18/2) за участю заступника голови Київської міської державної адміністрації Леоніда Новохатька. Він відзначив важливість цього соціального проекту для мешканців міста і висловив сподівання, що проект «З Києвом і для Києва» може стати такою подією, яка об’єднає усіх киян і допоможе здійснити їхні мрії.

У свою чергу ректор університету Віктор Огнев’юк підкреслив, що Київський університет імені Бориса Грінченка – це університет усіх поколінь.

«До нас ходять маленькі діти, їхні батьки, дідусі та бабусі. Це, напевно, єдиний університет, що об’єднує усі покоління», – сказав Віктор Огнев’юк та подякував усім, хто взяв участь у підготовці проекту та сприяв створенню умов для самореалізації столичних мешканців.

Нагадаємо, що проект «З Києвом і для Києва» започатковано науково-педагогічним та студентським колективом університету за підтримки голови Київської міської державної адміністрації Олександра Попова і спрямовано на задоволення освітньо-розвивальних, культурно-дозвіллєвих, спортивно-оздоровчих запитів та потреб мешканців столиці. Соціальний проект створює умови для індивідуальної самореалізації  студентів та їхньої активної участі у громадському житті міста.

У рамках проекту киянам пропонується відвідувати:

- мовні школи, клуби за інтересами, дискусії, консультації, тренінгові заняття;

- творчі гуртки, студії (хореографічні, образотворчі, вокальні, музичні), концертні програми, конкурси;

- оздоровчі програми, спортивні секції, змагання.

Уже третій рік університет безкоштовно надає освітні та культурно-дозвіллєві послуги киянам. За два роки заходи університету відвідало близько 17 тис. осіб.

 

версія для друку