українська російська англійська
Микола Азаров: У Севастополі треба постійно проводити сільгоспярмарки
22.10.2012 | 18:59
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

З метою урегулювання цін на сільськогосподарську продукцію потрібно організувати проведення сільськогосподарських ярмарків в м. Севастополі, де в торговельних мережах вартість овочів та фруктів майже вдвічі вища, ніж у Сімферополі та сусідніх з Кримом обласних центрах. Таке завдання поставив Прем’єр-міністр України Микола Азаров 22 жовтня 2012 року під час засідання Кабінету Міністрів Міністру аграрної політики та продовольства Миколі Присяжнюку.

Глава Уряду наголосив, що в Севастополі склалася досить непроста ситуація із забезпеченням населення продуктами харчування, зокрема овочами. Місцева влада пояснює це високою платоспроможністю працівників Чорноморського флоту Російської Федерації, на яких, з комерційних інтересів, в першу чергу орієнтуються супермаркети. Однак незаможні жителі міста, в першу чергу пенсіонери, страждають від такого цінового свавілля.

«Мене запитали в Севастополі: де ж соціальна справедливість? Адже пенсії, приміром, однакові по всій Україні, а ціни дуже різні. Вартість основних продуктів харчування має бути прийнятною для громадян з невеликим доходом. Доручаю організувати сільгопярмарки в Севастополі, як це робиться в багатьох містах. Люди отримують якісну продукцію за доступними цінами, без посередників»,   - сказав Микола Азаров.

 

версія для друку