українська російська англійська
У Дніпродзержинську відкрито найбільший "провінційний" Центр обслуговування платників податків
23.10.2012 | 11:04
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНої ПОДАТКОВої СЛУЖБи

У Дніпродзержинську Дніпропетровської області відкрито найбільший «провінційний» Центр обслуговування платників податків. Саме тут розташувалася найбільш потужна сервісна установа серед усіх міст, які не є обласними центрами.

Новий центр має 643 квадратних метри корисної площі, інноваційну систему вентиляції для створення комфортних умов платникам та персоналу, всю необхідну комп’ютерну та оргтехніку. Підприємців будуть обслуговувати 52 кваліфіковані фахівці податкової служби, які надаватимуть повний набір послуг – реєстрація та взяття на облік, консультації, прийом звітності, видача довідок та дозвільних документів тощо.

Фахівці ДПС переконані, що сервісна інфраструктура буде затребуваною місцевим бізнесом – в умовах падіння виробництва в металургії та інших експортних галузях саме малий та середній бізнес має стати основним «локомотивом» регіональної економіки. Позитивні прогнози підтверджуються статистикою: якщо на початок року в інспекції обслуговувалися трохи більше 19 тис. підприємців, то у жовтні 2012-го – вже понад 22 тис. Після створення додаткових стимулів цей сегмент зростатиме ще динамічніше, впевнені податківці.

версія для друку