українська російська англійська
На Запоріжжі зведено будинок за програмою "Доступне житло"
23.10.2012 | 11:23
Запорізька ОДА

У районному центрі Михайлівка Запорізької області відчинив двері перший будинок, зведений у рамках реалізації програми соціальних ініціатив Президента України. Двоє щасливих новоселів уже отримали ключі від квартир.

Як повідомив голова Михайлівської райдержадміністрації Сергій Передерій, усього в будинку 30 квартир. Вистачає й охочих їх придбати. Наразі ще кілька родин проходять процедуру оформлення кредиту, яка є досить тривалою і непростою.

Генеральний  забудовник – запорізька  компанія «Інвест-М 2007» - звів п’ятиповерховий об’єкт усього за вісім місяців. При цьому дотримано сучасні вимоги до цивілізованого житла. Будинок утеплений за сучасними технологіями, кожна квартира обладнана індивідуальним опаленням. А вартість житлової площі навіть нижча за нормативну для сільської місцевості – 3850 грн. за 1 кв. м.

Бажаючі придбати житло мають достатній вибір: у цьому будинку по 10 однокімнатних, двохкімнатних та трьохкімнатних квартир загальною площею 34, 55, 70 кв. м  відповідно.

Первинний внесок - 15% від вартості житла  для покупців, наприклад, однокімнатної квартири площею 34 кв  у цьому будинку становить 19584 грн. При цьому 10% від неї  буде сплачено за рахунок коштів Запорізького обласного бюджету. Решту суми власник житла буде погашати протягом 15 років - по 789 грн. щомісячно.

 

 

 

версія для друку