українська російська англійська
Українські миротворці в Косово - переможці спортивних змагань
23.10.2012 | 12:05
Прес-служба Міністерства оборони

На американській військовій базі “Bondsteel” у Косово відбулися змагання серед підрозділів багатонаціональної бойової групи “East” сил КФОР з волейболу та армійського маршу на 10 миль (16 км).

Українські миротворці в черговий раз продемонстрували відмінну фізичну підготовку, здобувши призові місця в обох видах змагань.

Так, перемогу у спортивному забігу серед понад 100 учасників на свій рахунок записав старшина Руслан Кононенко. Як неодноразовий переможець подібних змагань, Руслан поспілкувався з американськими військовими журналістами з “Press affairs office” стосовно власної системи фізичної підготовки. Третє місце у своїй віковій групі за підсумками маршу виборов капітан Юрій Левчук.

Медалі та пам’ятні знаки здобули також дві українські волейбольні команди. Команда SKA Ukr. на чолі з майором Максимом Миргородським виборола друге місце, а команда майора Олександра Жолудя LION Ukr. стала третьою.

Командир українського контингенту підполковник Ілля Федоренко привітав підлеглих з перемогами і побажав їм подальших успіхів у спорті.