українська російська англійська
В. Хорошковський: Проведення чесних виборів - поштовх до перезапуску відносин c ЄС
23.10.2012 | 12:23
Прес-служба Першого віце-прем'єр-міністра

Якщо вибори пройдуть на гідному рівні - це дасть новий поштовх розвитку відносин з Європейським Союзом. Про це заявив Перший віце-прем'єр-міністр України Валерій Хорошковський в інтерв'ю міжнародній інформаційній агенції Bloomberg.

«Ми усвідомлюємо важливість проведення чесних, демократичних і справедливих виборів, і ми підійшли до вирішення цього завдання комплексно: запросили максимальну кількість спостерігачів (близько 5 тисяч осіб), довірили проведення екзит-полів одночасно декільком незалежним компаніям, а також вітаємо моніторинг ЗМІ на рівність доступу всіх, що беруть участь у виборах, політичних сил до медіа. Безумовно, є огріхи. Ми намагаємося оперативно їх виправляти. Додає складності і те, що вибори будуть проходити за участю мажоритарних депутатів. Але головне - від виборів до виборів ми нарощуємо культуру їх проведення», - підкреслив Валерій Хорошковський.

Також він заявив, що проведення чесних і справедливих виборів дасть поштовх до перезапуску відносин c ЄС. «Дуже сподіваємося, що результати голосування, якими б вони не були, будуть визнані, і відповідно, це дасть нам можливість з новими силами зайнятися європейськими проектами. Ми дійсно чекаємо підписання угоди про Асоціацію», - підкреслив Валерій Хорошковський.

Перший віце-прем'єр-міністр також заявив, що Україна залишається прихильником Європейського Союзу. «Після виборчої компанії ми пройдемо точку підписання договору про Асоціацію - це та безповоротна точка, яка дозволить нам швидкими темпами, не оглядаючись, рухатися до європейської спільноти», - підкреслив він.

 

версія для друку