українська російська англійська
Україна підтримує будь-які можливості відновлення взаємодії з МВФ, - Валерій Хорошковський
23.10.2012 | 13:32
Прес-служба Першого віце-прем'єр-міністра

Україна підтримує будь-які можливості відновлення взаємодії з МВФ. Про це заявив Перший віце-прем'єр-міністр України Валерій Хорошковський в інтерв'ю міжнародній інформаційній агенції Bloomberg.

«Відновлення співпраці - наша мета роботи, тому що це впливає на інвестиційний клімат. Ми розраховуємо, що зможемо домовитися про продовження існуючої програми на 2013 рік», - заявив Перший віце-прем'єр-міністр України.

Також він підкреслив, що завдання Уряду - у можливості домовитися з МВФ про продовження діючих програм та розблокування кредитного ресурсу. «Для економіки правильніше обходитися без кредитів, але при цьому мати доступ до кредитного ресурсу», - додав Валерій Хорошковський.

Відповідаючи на запитання про спад обсягів промислового виробництва у 2012 році, Перший віце-прем'єр-міністр України заявив: «Ми на собі відчуваємо погіршення зовнішньоекономічної кон'юнктури, в тому числі і з боку наших європейських партнерів. Але в цьому є і свій плюс - ми працюємо над розвитком внутрішнього ринку».

«У нас є чіткий план дій. Упевнений, що до кінця року нам вдасться зберегти невелике зростання (в рамках 1 відсотка). Ми постараємося зробити так, щоб з економічної точки зору четвертий квартал 2012 року став доброю базою для 2013 року», - додав Валерій Хорошковський.

 

версія для друку