українська російська англійська
До кінця року артезіанську воду Херсонщини поставлять на суворий облік
23.10.2012 | 14:53
Херсонська ОДА

До кінця 2012 року всі артезіанські свердловини області заплановано обладнати приладами обліку. Про це повідомила начальник управління житлово-комунального господарства Херсонської обласної державної адміністрації Альона Ротова. 

«В умовах енергетичної кризи і постійного зростання вартості енергоносіїв, економія природних ресурсів стала нагальною проблемою, яка частково може бути розв'язана шляхом впровадження системи ефективного обліку їх споживання», - сказала Альона Ротова.

Умови переведення артезіанської води на 100-відсотковий облік закріплено в Угоді «Про взаємодію у поетапному реформуванні житлово-комунального господарства у другому півріччі 2012 року» між управлінням житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації та райдержадміністраціями.

Реалізація цієї угоди дасть можливість вести чіткий облік витрат води, контролювати пломбування приладів обліку, знімати їх показники та звіряти фактичні обсяги води і надходження коштів за її споживання.

Довідково

Згідно з даними моніторингу динаміки встановлення приладів обліку води на артезіанських свердловинах за 9 місяців 2012 року, виявлено, що з наявних 1503 свердловин оснащено приладами 445.

 

версія для друку