українська російська англійська
ТРЦ "Ocean-Plaza" створить в Києві чотири тисячі нових робочих місць
23.10.2012 | 15:33
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Введення в експлуатацію торговельно-розважального центру «Ocean-Plaza» створить у Києві чотири тисячі нових робочих місць. Про це заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час огляду торговельного центру.

«Після введення в експлуатацію цього центру у Києві з’явиться чотири тисячі нових робочих місць», - сказав Микола Азаров.

Прем’єр-міністр підкреслив, що на будівництво ТРЦ були залучені приватні інвестиції - близько 200 млн. доларів. «Для мене надзвичайно важливо було оцінити готовність приватного інвестора вкладати інвестиції у розвиток Києва» - зазначив Микола Азаров.

Також Глава Уряду обговорив із представниками місцевої влади, будівельних організацій питання реалізації проектів із розвитку соціальної інфраструктури м. Києва, що пов’язані з реконструкцією Голосіївського району, перспективи будівництва шляхопроводів, транспортних розв’язок, мостів.

Прем’єр-міністр додав що у 2013 році на капітальне будівництво в країні з різних джерел буде спрямовано 100 млрд. грн.

«Це безпрецедентно велика сума, яку ми направимо на розвиток інфраструктури, в першу чергу в обласних центрах, ряді невеликих міст», - сказав Микола Азаров.

 

версія для друку