українська російська англійська
Микола Азаров: Важливо будувати сучасні об'єкти інфраструктури й у малих містах
23.10.2012 | 15:43
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Надзвичайно актуально будувати сучасні культурні, спортивні, розважальні об’єкти у райцентрах та малих містах. Про це заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров під час огляду торговельно-розважального комплексу  «Ocean-Plaza»

«Надзвичайно важливо зробити так, і це наше велике завдання, щоб такі сучасні об’єкти будувалися не тільки у великих, але й у малих містах», - сказав Микола Азаров.

За його словами, гарний спорткомплекс, сучасний кіноконцертний зал, зручний супермаркет повинні бути споруджені в кожному містечку, щоб мешканці не їздили за послугами таких культурно-спортивних і торговельних центрів у столицю та великі міста.

Водночас Прем’єр-міністр нагадав, що Уряд зараз реалізує велику програму з будівництва по всій країні об’єктів соціальної інфраструктури: дитячих садків, шкіл, лікарень та інших.

«Всі ці програми надзвичайно важливі, і я завжди орієнтую  місцевих керівників на те, щоб вони із великої кількості об’єктів вибирали найактуальніші у даний час. Тому що якщо братися за все одразу, це призводить до розпорошення коштів і уповільнення темпів реалізації таких проектів», - сказав Микола Азаров.

При цьому він підкреслив, що місцеві керівники повинні чітко визначити перелік об’єктів, які їм потрібні в першу чергу.

 

версія для друку