українська російська англійська
Микола Азаров: Високий рейтинг України в Doing Business - результат урядових реформ
23.10.2012 | 16:04
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Безпрецедентний підйом України в рейтингу Світового банку та Міжнародної фінансової корпорації Doing Business-2013 щодо поліпшення умов ведення малого та середнього бізнесу - це результат реформ, які проведені і проводяться в Україні останнім часом.

Так прокоментував Прем'єр-міністр України Микола Азаров оприлюднені результати рейтингу, за якими Україна здійснила буквально стрибок вгору рейтингу: піднялася відразу на 15 пунктів, на 137-ме місце, у порівнянні з 152-м місцем торік.

«Найважливіше, наприклад, за створенням підприємств ми піднялися відразу на 66 позицій, з 116-ї до 50-ї, - наголосив Микола Азаров. - Ось результат реформ. Причому ці оцінки зроблені не нами».

Микола Азаров заявив, що таке визнання світових експертів є найкращим свідченням правильного напряму діяльності нинішнього Уряду, проведених ним реформ. А ще - найкращою відповіддю критикам-опонентам, які свого часу нічого не робили. Україна була в хвості цього списку, а зараз ми почали підніматися».

«Ми доб'ємося того, що ми намітили: зробити Україну інвестиційно привабливою і зробити умови для ведення бізнесу одними з найкращих у світі, - заявив Микола Азаров. І та дерегуляція, яку ми проводимо, зниження адміністративного тиску, фіскального навантаження вже відображаються в оцінці незалежних експертів, а головне, в показниках соціально-економічного розвитку».

версія для друку