українська російська англійська
На ремонт навчальних закладів Білгорода-Дністровського на Одещині було витрачено майже 4 млн. грн.
23.10.2012 | 16:40
Одеська ОДА

На Одещині за 8 місяців поточного року в школах та дитячих садках м. Білгород-Дністровський було виконано робіт на загальну суму близько 3,92 млн. гривень, що в два з половиною раза більше, ніж за період з 2006 по 2010 роки. Такі цифри навів міський голова Білгород-Дністровського Ігор Нановський.

Він повідомив, що при виділенні коштів на капітальний ремонт та оновлення інфраструктури об’єктів освіти використовувався комплексний підхід. Тобто одночасно ремонтувалися як самі учбові заклади, так і комунікаційні мережі, що підходять до шкіл та дитячих садків. Також ремонтувалося дорожнє покриття прилеглих до шкіл вулиць.

Ігор Нановський пояснив, зокрема, що в рамках регіональної програми «Народний бюджет»  було капітально відремонтовано НВК «Школа-сад», де була облаштована газова котельня, здійснено ремонт теплотраси та внутрішньої системи опалення, здійснено ремонт покрівлі та відремонтована проїзна частина прилеглої вулиці.

Відремонтовано також приміщення місцевої загальноосвітньої школи №3, де здійснено ремонт покрівлі, системи опалення, приведено до ладу парадний хід навчального закладу.

Крім того,  як зазначив Ігор Нановський, ремонтні роботи здійснені в чотирьох міських дитячих садках на загальну суму близько 420 тисяч гривень.

 

версія для друку