українська російська англійська
На новому молзаводі у Чернівецькій області вироблятимуть продукції на 15 млн. грн. щорічно
23.10.2012 | 16:50
Чернівецька ОДА

23 жовтня голова Чернівецької обласної державної адміністрації Михайло Папієв відкрив підприємство з переробки молока у селі Панка Сторожинецького району. Молокозавод збудовано в рамках реалізації державної програми розвитку молокопереробної галузі, державної програми розвитку сільськогосподарської обслуговуючої кооперації та аналогічних програм місцевого значення. Сторожинецький район першим в області ввів в експлуатацію таке підприємство. Вітаючи їх з введенням в експлуатацію молокопереробного заводу, керівник крайової виконавчої влади відзначив:

«Мені приємно сьогодні відкривати це новозбудоване підприємство. За півтора року тут проведено реконструкцію приміщень та оновлення обладнання, на що виділено з обласного та районного бюджетів понад мільйон гривень. Ще мільйон гривень виділила Міжнародна благодійна організація для придбання технологічного обладнання та облаштування сучасної лабораторії. Свій внесок зробили і сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи, які профінансували майже 800 тис. гривень будівельно-монтажних робіт».

За словами Михайла Папієва, на підприємстві передбачається переробляти більше 4 тис. тонн молока за рік та виробляти продукції на 15 млн. гривень. Продукція молокозаводу в основному поставлятиметься в школи, дитячі садочки та лікарні району і області. Крім цього, завдяки цьому підприємству до бюджету надійде, за нашими підрахунками, майже 3 млн. гривень податків та відкриється 20 нових робочих місць. Дуже важливо, зазначив керівник крайової виконавчої влади, що за підсумками роботи кооперативного підприємства буде здійснюватись розподіл прибутку між здавачами молока, що стане додатковим поповненням бюджету сільських родин.

версія для друку