українська російська англійська
На Сумщині відкрито доїльно-молочну залу на 840 корів
23.10.2012 | 17:07
Сумська ОДА

У Сумській області відкрито доїльно-молочну залу на 840 корів (з пропускною спроможністю доїння 28 корів одночасно). Тут встановлене холодильне обладнання, розраховане на 16 тонн молока.

«Тваринницька галузь є провідним напрямом розвитку агропромислового комплексу регіону. У рамках Стратегії «Нова Сумщина-2015» заплановане будівництво молочно-товарних комплексів у кожному районі області. А це – створення нових робочих місць та залучення молодих спеціалістів у село», – підкреслив заступник голови облдержадміністрації Сергій Слизький.

Як повідомила директор агропідприємства  Надія Вайло, тут ведеться реконструкція тваринницького комплексу, що дозволить оптимізувати розміщення поголів’я великої рогатої худоби, збільшити надої, покращити якість продукції, поліпшити умови праці.

Роботи планують завершити у 2013 році, інвестуючи в об'єкт 30 мільйонів гривень. У відновлених корівниках планується утримувати 1700 голів, в тому числі 1000 голів дійного стада.

За словами начальника головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Володимира Івченка, сьогодні держава надає фінансову підтримку на будівництво та реконструкцію молочних комплексів, компенсуючи господарствам 50% від кошторисної вартості проекту.

 

 

версія для друку