українська російська англійська
Равіль Сафіуллін проінспектував об'єкти для проведення Чемпіонату світу з легкої атлетики
23.10.2012 | 18:05
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНої СЛУЖБи МОЛОДІ ТА СПОРТУ

23 жовтня в Донецьку на РСК «Олімпійський» відбулося спілкування представників мас-медіа з головою Державної служби молоді та спорту України Равілем Сафіулліним та президентом Національного олімпійського комітету України Сергієм Бубкою.

Інформаційним приводом стала інспекція об’єктів для проведення Чемпіонату світу з легкої атлетики серед юніорів у 2013 році.

На даний момент на РСК «Олімпійський» зроблено основу для бігових доріжок по всьому стадіону (виконано вкладання першого шару синтетичного покриття (регопул) та вже наноситься другий шар), виконані сектори, узгоджені всі дії з контролюючими органами щодо проведення змагань (зокрема, з Агентством з підготовки і проведення юнацького чемпіонату світу з легкої атлетики).

Равіль Сафіуллін запевнив присутніх у тому, що жодних підстав для занепокоєння немає, і всі заплановані заходи щодо підготовки до змагань будуть виконані у визначений термін. «Об'єкти, що я побачив, справили на мене позитивне враження. Чемпіонат світу стартує в липні наступного року, а вже на сьогодні є впевненість, що у цьому році всі роботи, окрім благоустрою, будуть виконані у повному обсязі. Фінансування для цього є. Я думаю, що після закінчення будівництва, спортивні споруди в Донецьку будуть найкращими у нашій країні для занять легкою атлетикою. Тут все буде зроблено за останніми технологіями. Це стосується як РСК «Олімпійський» (основний і запасний стадіони), так і СК «Кіровець», який стане основною тренувальною базою. Коли обиралося місто, яке буде приймати змагання, Донецьк мав серйозну перевагу, тому що тоді він готувався до проведення Євро-2012. І наразі місто має усю необхідну готельну та транспортну інфраструктури», - сказав він.

 

 

 

 

версія для друку