українська російська англійська
На вулиці Миколаєва вийшли нові тролейбуси, придбані за рахунок державного бюджету
24.10.2012 | 10:20
Миколаївська ОДА

Напередодні відзначення 45-річчя запуску першого тролейбусу в Миколаєві, на території тролейбусного депо КП «Миколаївелектротранс» відбулася урочиста презентація та випуск на міський тролейбусний маршрут №2 нового рухомого складу тролейбусів.

«Перевезення пасажирів здійснюється за дуже комфортними цінами і є справді доступним для кожного. Обласна влада ні за яких умов не допустить погіршення фінансового благополуччя ні працівників комунального підприємства, ні мешканців міста», - відзначив голова облдержадміністрації Микола Круглов. Він також сповістив працівникам КП «Миколаївелектротранс» про заплановане підвищення з січня  2013 року їх заробітних плат.

Для оновлення рухомого складу тролейбусів на початку 2012 року Державним бюджетом спільно з бюджетом міста Миколаєва було передбачено 12 мільйонів гривень. У липні поточного року тендерним комітетом проведено процедуру закупівлі 7 тролейбусів, у тендері брали участь 7 підприємств України. Переможцем визнано ТОВ «МАЗтранссервіс» з тролейбусом МАЗ ЕТОН – Т103.00. Голова облдержадміністрації повідомив, що найближчим часом на вулиці міста вийдуть ще 5 машин.

Голова облдержадміністрації Микола Круглов та Миколаївський міський голова Володимир Чайка особисто вручили ключі та шляхові листи водіям новеньких тролейбусів. Першими їх пасажирами стали працівники КП «Миколаївелектротранс».

 

 

версія для друку