українська російська англійська
Погоджено проекти лімітів на спеціальне використання природних ресурсів у парку "Слобожанський"
23.10.2012 | 18:36
Прес-служба МІНІСТЕРСТВа ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ

22 жовтня 2012 року в приміщенні Харківського національного університету ім.В.Н.Каразіна відбулося перше засідання науково-технічної ради НПП «Слобожанський».

Учасниками засідання стали представники Держуправління ОНПС в Харківській області, провідні науковці, зокрема професор кафедри зоології та екології тварин Харківського Національного університету ім. В.Н. Каразіна, доктор біологічних наук Володимир Токарський,  доцент кафедри зоології та екології тварин ХНУ ім. В.Н. Каразіна, кандидат біологічних наук Тетяна Атемасова, заступник директора з наукової роботи НПП «Гомільшанські ліси» кандидат біологічних наук Сергій Влащенко, завідувач лабораторії захисту лісу УкрНДІЛГА ім. Г.М. Висоцького, професор, академік Лісівничої Академії наук України, доктор сільськогосподарських наук Валентина Мєшкова та інші. На нараду було запрошено й громадські організації.

Розпочав роботу засідання голова НТР, в.о. директора НПП «Слобожанський» Олександр Мотлях, який привітав всіх присутніх та побажав плідної та змістовної роботи.

Членами НТР було розглянуто та погоджено проекти лімітів на спеціальне використання природних ресурсів в межах НПП «Слобожанський» в еколого-освітніх, рекреаційних, а також в науково-дослідних цілях на наступний рік. У ході засідання ухвалено в цілому проект зонування території парку. Активну участь в обговоренні усіх питань взяли представники громадських організацій. Їх пропозиції та рекомендації було враховано при прийнятті рішень.

Довідково

НПП «Слобожанський» створено Указом Президента України від 11.12.2009 р. №1047 на території Краснокутського району. Площа парку становить 5244 га.

 

версія для друку