українська російська англійська
Україна презентує виставку в Європарламенті
23.10.2012 | 18:40
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Україна організує виставку з презентації досягнень нашої держави у різних сферах у рамках пленарного засідання у Страсбурзі. Так пропозицію депутата Європарламенту від Литовської Республіки Віктора Іспасскіх підтримав Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час зустрічі у Кабінеті Міністрів 23 жовтня.

У ході зустрічі Віктор Іспасскіх наголосив, що Литовська Республіка підтримує Україну на шляху її інтеграції у Європейський Союз. При цьому він зазначив, що, інтегруючись до європейської спільноти, необхідно побільше влаштовувати презентаційних зустрічей за різними напрямками, у тому числі зустрічей у сфері культури.

Віктор Іспасскіх запропонував Миколі Азарову організувати хорошу державну виставку з представлення України у ході пленарного засідання у Страсбурзі за рахунок його квоти як члена Європарламенту.

«Потрібно, щоб частіше було чути голос України у Європарламенті», - сказав депутат Європарламенту від Литовської Республіки, додавши, що під час презентації України «700 депутатів з різних країн могли б ознайомитися зі стендами за певними галузями економіки і культури, з різними представництвами тощо». «Діюча влада повинна представити і себе якнайкраще», - додав він.

Микола Азаров з вдячністю підтримав пропозицію співбесідника, підкресливши: «Давайте таку презентацію проведемо. Нам є що показати – є високі досягнення культури, науки, спорту, і ми справді можемо провести хорошу виставку».

 

версія для друку