українська російська англійська
Конкурентні відомства світу звітують про свою діяльність на засіданні ОЕСР
23.10.2012 | 18:43
Прес-служба Антимонопольного комітету

Антимонопольний комітет представляє Україну на засіданнях Комітету з питань конкуренції Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) і його робочих групах, що проходить у Парижі. Українську делегацію очолює перший заступник Голови Комітету Рафаель Кузьмін.

Учасники засідання, зокрема, розглянуть річні звіти конкурентних відомств країн-членів ОЕСР та країн, що мають статус спостерігачів у зазначеному Комітеті ОЕСР.

Окрему увагу буде приділено питанню конкуренції у фінансовому секторі та сфері платіжних систем, а також ролі ефективних судових позовів під час розгляду справ щодо порушення конкурентного законодавства.

Разом з цим делегація Антимонопольного комітету візьме участь у засіданнях робочих груп з питань: конкуренції та регулювання, співробітництва та впровадження законодавства, на яких, зокрема, запланований розгляд питання щодо пом’якшення відповідальності за вчинення антиконкурентних узгоджених дій.

Як відомо, Україна в особі Антимонопольного комітету набула статусу спостерігача в Комітеті з питань конкуренції ОЕСР, що сприятиме набуттю членства в ОЕСР.

Поглиблення та розширення відносин між Україною та ОЕСР передбачено Програмою економічних реформ Президента України В.Ф. Януковича на 2010−2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», а набуття членства в ОЕСР визначено одним із пріоритетних завдань зовнішньоекономічної політики України.

 

версія для друку