українська російська англійська
Борис Колесніков: Дороги будуть передані місцевим адміністраціям навесні
23.10.2012 | 18:53
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Після реформування дорожньої галузі у сфері відповідальності Укравтодору залишаться міжнародні, національні, регіональні та територіальні автомобільні дороги. Про це у прямому ефірі програми «Питання влади» на ТРК «Донбас» 22 жовтня повідомив Віце-прем’єр-міністр України – Міністр інфраструктури Борис Колесніков.

Решта доріг, за словами Віце-прем’єр-міністра, відійдуть до місцевих адміністрацій, а відтак і коштами на їх утримання з держбюджету розпоряджатиметься регіональна влада. «Решта разом із грошима переходить до обладміністрацій, міських та районних адміністрацій. Кожен бачитиме, скільки грошей він отримає і скільки він зможе зробити доріг», - розповів Борис Колесніков.

Крім того, Віце-прем’єр-міністр України повідомив, що наразі, щоб запобігти розкраданню акцизів на паливо, розробляється разом з однією з компаній проект застосування так званого фіскального пістолета. Борис Колесніков наголосив, що на автолюбителів таке нововведення ніяк не вплине. «Просто ми будемо бачити, скільки сплачується акцизів при кожній заправці», - підкреслив він.

Також Борис Колесніков нагадав, що Мінінфраструктури розглядає можливість будівництва нових автошляхів на основі досвіду США. «У США значна частина доріг бетонна, і, враховуючи наші навантаження особливо у вугільному краї, треба подумати про це», - сказав Віце-прем’єр-міністр. При цьому він наголосив, що у разі прийняття відповідного рішення будівництво таких доріг здійснюватимуть українські фахівці, але якість нових автошляхів  контролюватимуть іноземні спеціалісти.

 

версія для друку