українська російська англійська
Борис Колесніков: Аеропорти Донецька та Львова стануть одними з найбільших у СНД
23.10.2012 | 19:34
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Побудовані у рамках підготовки до футбольного чемпіонату Європи 2012 року аеропорти у Донецьку та Львові незабаром стануть одними з найпотужніших транспортних вузлів СНД. Такий прогноз у прямому ефірі програми «Питання влади» на ТРК «Донбас» 22 жовтня зробив Віце-прем’єр-міністр України – Міністр інфраструктури Борис Колесніков.

За його словами, завдяки Євро-2012 Донецьк, Львів і Бориспіль отримали надсучасні аеропорти, й нині основне завдання - наповнити їх пасажирами.

Аеропорт «Донецьк» цього року досягне більше мільйона пасажирів. Це вперше після розпаду Радянського Cоюзу. Усі прогнози свідчать, що за 7 років цей аеропорт досягне 5-мільйонного пасажиропотоку і буде одним з найбільших аеропортів європейської частини СНД. Львів безумовно буде приймати мільйон пасажирів наступного року і теж стане одним з найбільших і найважливіших авіаційних вузлів», - повідомив Борис Колесніков. Віце-прем’єр-міністр нагадав, що до нового терміналу D аеропорту «Бориспіль» з 28 жовтня перейде левова частка авіакомпаній.

Крім того, Борис Колесніков наголосив на необхідності відмінити податок на додану вартість на продаж авіаквитків на внутрішні рейси. Це сприятиме зниженню вартості авіаперельотів та збільшенню пасажиропотоків.

 

версія для друку